FORGOT YOUR DETAILS?

Kılıçlar

Hizmetlerimiz

Kılıçlar Lojistik, müşterilerimizin limanlara gelen yüklerini istedikleri noktalara, fabrikalara ve depolarına güvenle taşımacıığını yapmaktadır.
Müşterilerimizin fabrika ve depolarında işlenmiş ve hazırlanmış malzemelerini limanlara ve Türkiyenin her noktasına ulaştırılır.
Bir çok farklı sektörler için müşteri odaklı çözümler üreten Kılıçlar Lojistik, Metal, Demir, Sac, Kuru Yük, Dökme Yük başta olmak üzere Sıvı Yük ve Konteyner Taşımacılığıda yapmaktadır.
Türkiyenin her yerinde hizmet veren Kılıçlar Lojistiğin Ereğli ve İskenderun’da şubeleri yer almaktadır. Bu bölgeler arasında 15’e yakın aracıyla sürekli seyir halindedir.
Firmamız gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibiyle, geniş hizmet ağı sunmaktadır. Operasyonel ve sektörel uzmanlık, müşteri odaklı çözüm anlayışı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.
Firmamız taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübesiyle, alanında uzman ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile tüm taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimizin yanındayız.

TOP